Szanowni Dyrektorzy,

w podziękowaniu za udział w projekcie Nauczyciel z ImPETem nauczycieli z Państwa Szkoły pragniemy zaproponować Państwu szkolenie dotyczące TWORZENIA WIZERUNKU SZKOŁY.

W czasach dużej konkurencyjności szkół ponadgimnazjalnych i prześcigania się w ofertach edukacyjnych szkół o sukcesie szkoły i naborze uczniów na nowy rok szkolny decyduje również jak najefektywniejsze dotarcie do uczniów jak i ich rodziców.

Jako Dyrektorzy, dbacie Państwo o ofertę edukacyjną, ciągłe podnoszenie kompetencji Waszych nauczycieli, zaplecze dydaktyczne jak też stworzenie w szkole środowiska wspierającego uczniów. Istotne jest więc pokazanie oferty Waszej Szkoły na zewnątrz i budowanie pozytywnego wizerunku Szkoły.

Proponowane Państwu szkolenie pozwoli na jeszcze efektywniejsze zaprezentowanie Państwa Szkoły w środowisku, w tym także pokazanie jej oferty głównym zainteresowanym – potencjalnym przyszłym uczniom i ich rodzicom. Nabyte w trakcie szkolenia umiejętności pozwolą na zaprezentowanie na zewnątrz potencjału Państwa szkoły – wzmocnionego także dzięki udziałowi nauczycieli w projekcie Nauczyciel z ImPETem.

Szkolenie przygotuje Państwa także do reagowania w sytuacjach kryzysowych – do wystąpień publicznych, przygotowania oświadczeń prasowych i działań mających na celu ochronę wizerunku Szkoły.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY – szkolenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenie kierowane do DYREKTORÓW szkół i placówek biorących udział w projekcie lub nauczycieli wyznaczonych przez Dyrektorów. Liczba miejsc jest ograniczona – zaplanowano udział 20 osób.

ZAKRES SZKOLENIA:

  • sztuka pisania i redagowania materiałów dla dziennikarzy;
  • współpraca z mediami;
  • doskonalenie sztuki występów przed kamerą;
  • praktyczna nauka organizacji konferencji prasowych;
  • promocja szkoły w środowisku.

Szkolenie trwa 20 godzin i odbywać się będzie w Katowicach. O terminie szkolenia powiadomimy zainteresowane osoby.

Prosimy o potwierdzenie e-mailem zainteresowania udziałem w szkoleniu. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy
Biuro projektu Nauczyciel z ImPETem

Wydrukuj stronę Wydrukuj stronę

Komentarze

Komentowanie zabronione.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Kapitał Ludzki ROM-E Metis w Katowicach EFS - 2007 - 2013 Województwo Śląskie Komisja Europejska